2023-24 Winter League
Upcoming Games | Game Results
Game Results
Sun Apr 21 5:30PM
Played @BIG 1
River Pirates
B3 West 4th (11-7-2-0)
1
FINAL
5
Spartans Black B3
B3 East 1st (16-3-1-0)
Sun Apr 21 5:15PM
Played @BIG 2
Maroons White
C2 East 5th (11-8-1-0)
2
FINAL
3
Saints C2
C2 East 2nd (14-6-0-0)
Sun Apr 21 3:45PM
Played @BIG 1
Lakers B1
B1 West 1st (17-2-1-0)
6
FINAL
1
Piranhas
B1 West 2nd (12-6-2-0)
Sun Apr 21 3:45PM
Played @BIG 3
Les Etoiles du Nord C3
C3 West 6th (12-8-0-0)
4
FINAL
6
Fighting Loons C3
C3 West 1st (18-0-2-0)
Sun Apr 21 3:30PM
Played @BIG 2
Sled Dogs C1
C1 East 1st (15-4-1-0)
3
FINAL
4
Sharks
C1 East 4th (10-5-5-0)
Sun Apr 21 2:00PM
Played @BIG 1
Team America
A 2nd (13-5-2-0)
7
FINAL (OT)
8
Grizzlies
A 4th (10-7-2-1)
Sun Apr 21 2:00PM
Played @BIG 3
Pines D1
D1 East 2nd (14-4-1-1)
3
FINAL
1
Fighting Loons Black D1
D1 East 1st (17-2-1-0)
Sun Apr 21 12:15PM
Played @BIG 1
Spartans B2
B2 1st (15-2-3-0)
7
FINAL
3
Leftovers
B2 5th (13-7-0-0)
Sat Apr 20 9:15PM
Played @BIG 1
Spartans Black B3
B3 East 1st (16-3-1-0)
10
FINAL
2
Venom B3
B3 West 5th (9-6-4-1)
Sat Apr 20 9:00PM
Played @BIG 3
Piranhas
B1 West 2nd (12-6-2-0)
4
FINAL
3
Mad Dogs
B1 West 3rd (12-7-1-0)
Sat Apr 20 8:30PM
Played @BIG 2
Saints C2
C2 East 2nd (14-6-0-0)
4
FINAL
2
Maroons Black
C2 East 1st (16-1-1-2)
Sat Apr 20 7:30PM
Played @BIG 1
Sharks
C1 East 4th (10-5-5-0)
4
FINAL
1
Troopers C1
C1 West 5th (11-5-2-2)
Sat Apr 20 7:15PM
Played @BIG 3
Lumberjacks B1
B1 East 1st (16-3-0-1)
9
FINAL
3
Outlaws B1
B1 East 4th (6-12-1-1)
Sat Apr 20 6:45PM
Played @BIG 2
Boreal Hockey Club
C3 West 4th (12-7-1-0)
1
FINAL
2
Fighting Loons C3
C3 West 1st (18-0-2-0)
Sat Apr 20 5:30PM
Played @BIG 3
Swamp Monsters
B1 East 2nd (15-3-2-0)
11
FINAL
2
Nordiques B1
B1 East 3rd (15-4-0-1)
Sat Apr 20 5:00PM
Played @BIG 2
Fighting Loons Black D1
D1 East 1st (17-2-1-0)
1
FINAL
2
Sharks with frickin lasers
D1 East 3rd (11-6-3-0)
Sat Apr 20 3:45PM
Played @BIG 3
Lakers B1
B1 West 1st (17-2-1-0)
4
FINAL
1
HipCzechs
B1 West 4th (11-9-0-0)
Sat Apr 20 3:15PM
Played @BIG 2
Fighting Loons Red D1
D1 West 2nd (15-2-2-1)
4
FINAL
3
Northern Horde
D1 West 4th (8-9-3-0)
Sat Apr 20 2:15PM
Played @BIG 1
Zamboni Mafia
Beginner 1st (9-0-0-0)
7
FINAL
0
Polar Knights
Beginner 2nd (0-9-0-0)
Sat Apr 20 2:00PM
Played @BIG 3
Ice Hogs
B2 2nd (14-6-0-0)
2
FINAL
2
Lumberjacks B2
B2 4th (13-6-0-1)
Sat Apr 20 1:30PM
Played @BIG 2
Ice Cobras
D1 West 1st (16-1-2-1)
7
FINAL
3
Wolf-Rayets
D1 West 3rd (8-9-2-1)
Sat Apr 20 11:45AM
Played @BIG 2
Pines D1
D1 East 2nd (14-4-1-1)
6
FINAL
5
Shame On Ice D1
D1 East 4th (12-7-0-1)
Sat Apr 20 10:30AM
Played @BIG 3
Spartans B2
B2 1st (15-2-3-0)
4
FINAL
1
Chiefs B2
B2 6th (11-9-0-0)
Fri Apr 19 10:00PM
Played @BIG 2
French Toilets
B3 West 2nd (14-6-0-0)
1
FINAL
5
Fighting Loons Red B3
B3 East 5th (9-7-1-3)
Fri Apr 19 9:45PM
Played @BIG 1
Monster Squad
B3 West 1st (15-5-0-0)
4
FINAL
8
Rack Attack B3
B3 East 3rd (14-6-0-0)
Fri Apr 19 9:45PM
Played @BIG 3
Fighting Loons C3
C3 West 1st (18-0-2-0)
5
FINAL
5
Gold Rush
C3 East 3rd (14-6-0-0)
Fri Apr 19 9:30PM
Played @TCO Rink 2
Arctic Wolves
C3 East 4th (13-6-0-1)
2
FINAL
3
Boreal Hockey Club
C3 West 4th (12-7-1-0)
Fri Apr 19 9:20PM
Played @TCO Rink 1
Mastodons C1
C1 East 2nd (15-4-1-0)
2
FINAL
3
Troopers C1
C1 West 5th (11-5-2-2)
Fri Apr 19 8:20PM
Played @Saint Thomas
Anchors
C2 East 4th (11-7-2-0)
3
FINAL
2
Pines C2
C2 West 4th (9-7-2-2)
Fri Apr 19 8:00PM
Played @BIG 1
Spartans Black B3
B3 East 1st (16-3-1-0)
7
FINAL
2
Barons
B3 West 3rd (11-7-2-0)
Fri Apr 19 8:00PM
Played @BIG 3
Black Ice
C3 East 1st (16-1-3-0)
6
FINAL
2
Fighting Walleye Blue
C3 West 3rd (11-5-1-3)
Fri Apr 19 7:50PM
Played @TCO Rink 2
Spartans C1
C1 West 1st (15-4-1-0)
1
FINAL
4
Taz Devils
C1 East 3rd (13-6-1-0)
Fri Apr 19 7:40PM
Played @TCO Rink 1
Sled Dogs C1
C1 East 1st (15-4-1-0)
3
FINAL
2
Cavemen
C1 West 3rd (14-6-0-0)
Fri Apr 19 6:40PM
Played @Saint Thomas
Saints C2
C2 East 2nd (14-6-0-0)
3
FINAL
4
Mosquitos C2
C2 West 5th (9-10-1-0)
Fri Apr 19 6:15PM
Played @BIG 1
Saints B3
B3 East 2nd (12-1-5-2)
3
FINAL
7
Venom B3
B3 West 5th (9-6-4-1)
Fri Apr 19 6:15PM
Played @BIG 3
Fighting Walleye Black
C3 East 2nd (15-3-2-0)
1
FINAL
2
Les Etoiles du Nord C3
C3 West 6th (12-8-0-0)
Fri Apr 19 6:10PM
Played @TCO Rink 2
Maroons C1
C1 West 2nd (14-5-0-1)
1
FINAL
1
Minnesota Mild C1
C1 East 5th (11-7-2-0)
Fri Apr 19 6:00PM
Played @TCO Rink 1
Sharks
C1 East 4th (10-5-5-0)
7
FINAL
4
Bulldogs
C1 West 4th (12-6-2-0)
Fri Apr 19 4:30PM
Played @BIG 1
Chaos
B3 East 4th (11-7-1-1)
4
FINAL
6
River Pirates
B3 West 4th (11-7-2-0)
Fri Apr 19 4:30PM
Played @BIG 3
Marauders
C3 West 2nd (15-5-0-0)
7
FINAL
1
Growlers C3
C3 East 5th (11-7-2-0)
Thu Apr 18 9:30PM
Played @Breck
Moose Black
C2 West 2nd (15-3-2-0)
2
FINAL
5
Maroons White
C2 East 5th (11-8-1-0)
Thu Apr 18 9:20PM
Played @TCO Rink 2
Knights C2
C2 West 1st (17-2-0-1)
5
FINAL
3
Fighting Ice Fish
C2 East 3rd (13-5-1-1)
Thu Apr 18 9:10PM
Played @TCO Rink 1
Maroons Black
C2 East 1st (16-1-1-2)
2
FINAL
4
Wildcats C2
C2 West 3rd (12-6-1-1)
Thu Apr 18 8:45PM
Played @BIG 2
Ice Cobras
D1 West 1st (16-1-2-1)
2
FINAL
3
Pines D1
D1 East 2nd (14-4-1-1)
Thu Apr 18 7:30PM
Played @BIG 1
Northern Horde
D1 West 4th (8-9-3-0)
1
FINAL
7
Sharks with frickin lasers
D1 East 3rd (11-6-3-0)
Thu Apr 18 7:30PM
Played @BIG 3
Shame On Ice D1
D1 East 4th (12-7-0-1)
3
FINAL
3
Wolf-Rayets
D1 West 3rd (8-9-2-1)
Thu Apr 18 7:00PM
Played @BIG 2
Fighting Loons Black D1
D1 East 1st (17-2-1-0)
4
FINAL
2
Fighting Loons Red D1
D1 West 2nd (15-2-2-1)
Wed Apr 17 9:35PM
Played @Doug Woog 2
Cavemen
C1 West 3rd (14-6-0-0)
5
FINAL
1
Minnesota Mild C1
C1 East 5th (11-7-2-0)
Wed Apr 17 9:30PM
Played @BIG 3
Spartans C1
C1 West 1st (15-4-1-0)
1
FINAL
3
Sharks
C1 East 4th (10-5-5-0)
Wed Apr 17 9:30PM
Played @Breck
Taz Devils
C1 East 3rd (13-6-1-0)
1
FINAL
2
Troopers C1
C1 West 5th (11-5-2-2)
Wed Apr 17 9:15PM
Played @Parade S
Mastodons C1
C1 East 2nd (15-4-1-0)
0
FINAL
8
Maroons C1
C1 West 2nd (14-5-0-1)
Wed Apr 17 7:45PM
Played @BIG 3
Sled Dogs C1
C1 East 1st (15-4-1-0)
5
FINAL
3
Bulldogs
C1 West 4th (12-6-2-0)
Tue Apr 16 9:45PM
Played @Richfield 1
Mad Dogs
B1 West 3rd (12-7-1-0)
5
FINAL
5
Outlaws B1
B1 East 4th (6-12-1-1)
Tue Apr 16 9:35PM
Played @Doug Woog 2
Ice Weasels
D2 3rd (12-6-1-1)
1
FINAL
5
Trash Pandas
D2 4th (8-10-0-2)
Tue Apr 16 9:15PM
Played @Richfield 2
Nordiques B1
B1 East 3rd (15-4-0-1)
4
FINAL
6
HipCzechs
B1 West 4th (11-9-0-0)
Tue Apr 16 9:00PM
Played @TCO Rink 2
Lumberjacks B1
B1 East 1st (16-3-0-1)
5
FINAL
8
Piranhas
B1 West 2nd (12-6-2-0)
Tue Apr 16 7:30PM
Played @BIG 3
Lakers B1
B1 West 1st (17-2-1-0)
5
FINAL
3
Swamp Monsters
B1 East 2nd (15-3-2-0)
Mon Apr 15 9:40PM
Played @TCO Rink 1
Rack Attack B3
B3 East 3rd (14-6-0-0)
1
FINAL
4
Venom B3
B3 West 5th (9-6-4-1)
Mon Apr 15 9:40PM
Played @Doug Woog 2
Fighting Walleye Black
C3 East 2nd (15-3-2-0)
4
FINAL
0
Marauders
C3 West 2nd (15-5-0-0)
Mon Apr 15 9:30PM
Played @Breck
Saints B3
B3 East 2nd (12-1-5-2)
2
FINAL
3
French Toilets
B3 West 2nd (14-6-0-0)
Mon Apr 15 9:30PM
Played @Highland S
Barons
B3 West 3rd (11-7-2-0)
2
FINAL
4
Fighting Loons Red B3
B3 East 5th (9-7-1-3)
Mon Apr 15 9:15PM
Played @SLP E
Gold Rush
C3 East 3rd (14-6-0-0)
1
FINAL
5
Les Etoiles du Nord C3
C3 West 6th (12-8-0-0)
Mon Apr 15 9:00PM
Played @Richfield 1
Fighting Loons C3
C3 West 1st (18-0-2-0)
8
FINAL
3
Arctic Wolves
C3 East 4th (13-6-0-1)
Mon Apr 15 8:00PM
Played @TCO Rink 1
Monster Squad
B3 West 1st (15-5-0-0)
1
FINAL
4
Chaos
B3 East 4th (11-7-1-1)
Mon Apr 15 7:50PM
Played @Highland S
Spartans Black B3
B3 East 1st (16-3-1-0)
2
FINAL
5
River Pirates
B3 West 4th (11-7-2-0)
Mon Apr 15 7:45PM
Played @BIG 3
Black Ice
C3 East 1st (16-1-3-0)
1
FINAL
6
Boreal Hockey Club
C3 West 4th (12-7-1-0)
Mon Apr 15 6:00PM
Played @BIG 3
Fighting Walleye Blue
C3 West 3rd (11-5-1-3)
0
FINAL
1
Growlers C3
C3 East 5th (11-7-2-0)
Sun Apr 14 9:30PM
Played @Richfield 2
Saints C2
C2 East 2nd (14-6-0-0)
4
FINAL
2
Moose Black
C2 West 2nd (15-3-2-0)
Sun Apr 14 9:15PM
Played @Richfield 1
Knights C2
C2 West 1st (17-2-0-1)
2
FINAL
5
Anchors
C2 East 4th (11-7-2-0)
Sun Apr 14 7:45PM
Played @Richfield 2
Maroons Black
C2 East 1st (16-1-1-2)
6
FINAL
1
Pines C2
C2 West 4th (9-7-2-2)
Sun Apr 14 5:15PM
Played @BIG 1
Sled Dogs C1
C1 East 1st (15-4-1-0)
7
FINAL
2
Troopers C1
C1 West 5th (11-5-2-2)
Sun Apr 14 4:30PM
Played @BIG 2
Spartans B2
B2 1st (15-2-3-0)
4
FINAL
2
Zephyrs B2
B2 3rd (12-5-2-1)
Sun Apr 14 3:45PM
Played @Richfield 1
Wildcats C2
C2 West 3rd (12-6-1-1)
2
FINAL
5
Maroons White
C2 East 5th (11-8-1-0)
Sun Apr 14 3:30PM
Played @BIG 1
Spartans C1
C1 West 1st (15-4-1-0)
7
FINAL
4
Minnesota Mild C1
C1 East 5th (11-7-2-0)
Sun Apr 14 2:30PM
Played @BIG 3
Maroons C1
C1 West 2nd (14-5-0-1)
2
FINAL
5
Sharks
C1 East 4th (10-5-5-0)
Sun Apr 14 2:00PM
Played @Richfield 1
Fighting Ice Fish
C2 East 3rd (13-5-1-1)
0
FINAL
3
Mosquitos C2
C2 West 5th (9-10-1-0)
Sun Apr 14 1:45PM
Played @BIG 1
Mastodons C1
C1 East 2nd (15-4-1-0)
2
FINAL
4
Bulldogs
C1 West 4th (12-6-2-0)
Sun Apr 14 1:00PM
Played @BIG 2
Lumberjacks B2
B2 4th (13-6-0-1)
3
FINAL
6
Chiefs B2
B2 6th (11-9-0-0)
Sun Apr 14 12:45PM
Played @BIG 3
Taz Devils
C1 East 3rd (13-6-1-0)
2
FINAL
2
Cavemen
C1 West 3rd (14-6-0-0)
Sat Apr 13 9:15PM
Played @Richfield 1
Swamp Monsters
B1 East 2nd (15-3-2-0)
5
FINAL
1
HipCzechs
B1 West 4th (11-9-0-0)
Sat Apr 13 7:45PM
Played @Richfield 2
Pines D1
D1 East 2nd (14-4-1-1)
6
FINAL
0
Wolf-Rayets
D1 West 3rd (8-9-2-1)
Sat Apr 13 7:30PM
Played @Richfield 1
Lakers B1
B1 West 1st (17-2-1-0)
8
FINAL
2
Nordiques B1
B1 East 3rd (15-4-0-1)
Sat Apr 13 7:30PM
Played @Breck
Marauders
C3 West 2nd (15-5-0-0)
2
FINAL
4
Arctic Wolves
C3 East 4th (13-6-0-1)
Sat Apr 13 6:00PM
Played @Richfield 2
Ice Cobras
D1 West 1st (16-1-2-1)
1
FINAL
3
Shame On Ice D1
D1 East 4th (12-7-0-1)
Sat Apr 13 5:45PM
Played @Richfield 1
Piranhas
B1 West 2nd (12-6-2-0)
4
FINAL
0
Outlaws B1
B1 East 4th (6-12-1-1)
Sat Apr 13 5:45PM
Played @Breck
Black Ice
C3 East 1st (16-1-3-0)
1
FINAL
7
Les Etoiles du Nord C3
C3 West 6th (12-8-0-0)
Sat Apr 13 4:15PM
Played @Richfield 2
Gold Rush
C3 East 3rd (14-6-0-0)
4
FINAL
1
Fighting Walleye Blue
C3 West 3rd (11-5-1-3)
Sat Apr 13 4:00PM
Played @Richfield 1
Lumberjacks B1
B1 East 1st (16-3-0-1)
2
FINAL
5
Mad Dogs
B1 West 3rd (12-7-1-0)
Sat Apr 13 4:00PM
Played @Breck
Fighting Loons C3
C3 West 1st (18-0-2-0)
5
FINAL
3
Growlers C3
C3 East 5th (11-7-2-0)
Sat Apr 13 3:15PM
Played @BIG 2
Rack Attack B3
B3 East 3rd (14-6-0-0)
4
FINAL
5
Barons
B3 West 3rd (11-7-2-0)
Sat Apr 13 2:15PM
Played @BIG 1
Spartans Black B3
B3 East 1st (16-3-1-0)
6
FINAL
3
Venom B3
B3 West 5th (9-6-4-1)
Sat Apr 13 2:15PM
Played @Breck
Fighting Walleye Black
C3 East 2nd (15-3-2-0)
3
FINAL
4
Boreal Hockey Club
C3 West 4th (12-7-1-0)
Sat Apr 13 2:00PM
Played @BIG 3
Fighting Loons Black D1
D1 East 1st (17-2-1-0)
9
FINAL
2
Northern Horde
D1 West 4th (8-9-3-0)
Sat Apr 13 1:30PM
Played @BIG 2
Monster Squad
B3 West 1st (15-5-0-0)
6
FINAL
3
Fighting Loons Red B3
B3 East 5th (9-7-1-3)
Sat Apr 13 12:30PM
Played @BIG 1
Saints B3
B3 East 2nd (12-1-5-2)
3
FINAL
5
River Pirates
B3 West 4th (11-7-2-0)
Sat Apr 13 12:15PM
Played @BIG 3
Fighting Loons Red D1
D1 West 2nd (15-2-2-1)
5
FINAL
2
Sharks with frickin lasers
D1 East 3rd (11-6-3-0)
Sat Apr 13 11:45AM
Played @BIG 2
French Toilets
B3 West 2nd (14-6-0-0)
4
FINAL
3